منو دسترسی

برترین برگزارکننده رویداد کشور شدیم

1400/12/23 در ساعت 22:08:00

باشگاه ستارگان برفی در اولین جشنواره برترین های اقتصاد صنعت ورزش در جمع برگزیدگان قرار گرفت.

برترین برگزارکننده رویداد کشور شدیم
به گزارش روابط عمومی باشگاه ستارگان برفی؛ مراسم تجلیل از برترین‌های اقتصاد و صنعت ورزش کشور امروز در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.


این جشنواره با هدف انتخاب و معرفی برترین تولیدکننده ورزشی کشور با حضور ۸۰ شرکت، موسسه و اشخاص حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در این مراسم آقای محمدلو، رئیس انجمن صنعت ورزش ابتدا نسبت به ارائه برنامه‌های اجرایی این انجمن از جمله بیمه وسایل و تجهیزات ورزشی توضیحاتی را بیان کرد.

**صنعت ورزش نقش بسزایی در تولید ناخالص ملی دارد

ریاست مرکز مشارکت‌های سرمایه گذاری اقتصاد ورزش گفت: اقتصاد ورزش در دنیا به عنوان چهارمین صنعت است و سهم زیادی در تولید ناخالص ملی دارد وزارت ورزش می‌تواند خیلی خوب در این امر از تولیدکنندگان داخلی حمایت کند.
آقای دست باز افزود: یکی از معضلات تولیدکنندگان بازار ناکافی است، وزارتی که ۵۱ فدراسیون فعال دارد و حدود ۱۳ هزار هیئت ورزشی دارد به محاسبه ما حدود ۳۰ هزار باشگاه ورزشی فعال دارد که همه این ظرفیت اقتصاد ورزشی هستند و می‌توانند صنعت ورزش را متبلور کنند.
وی ادامه داد: استقلال هر کشور به اقتصاد آن کشور مربوط می‌شود، ما معتقدیم که بحث تولید و حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها در مرکز مشارکت‌ها به نحوی مستقل نیست.
جلسات زیادی با وزارت اقتصاد و صمت داشتیم و با روسای فدراسیون‌ها صحبت کردیم که اگر تجهیزاتی در داخل تولید می‌شود از آن خریداری کنند.

** صنعت ورزش را نباید دست کم گرفت

همچنین رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی گفت: اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران به عنوان مشاور سه قوه دارای ۱۸ کمیسیون است که یکی از آن‌ها کمیسیون گردشگری است.
علی عبدالملکی افزود: ورزش زبان مشترک همه ملت هاست که نباید آن را دست کم گرفت.
وی گفت: قطعا در هر فضایی که ورزش باشد اقتصاد رونق می‌گیرد که باید به آن توجه کرد. اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی در کنار شماست.

وی افزود: ستادی داریم به نام مشاور کسب و کار، مربوط به افرادی است که ایده دارند، اما سرمایه ندارند و برخی هم به دنبال ایده هستند ما در اتاق بازرگانی به آن‌ها کمک خواهیم کرد.
خیرخواه گفت: وقتی در جشنواره تولیدکننده‌ها نام تولیدکننده برای سخنرانی نباشد باید تاسف خورد. در جایی که دنیای مخاطرات اقتصادی است توانستند خود را سرپا نگه دارند. بار‌ها درخواست بازگشت وی را به صنعت کردیم، ولی قبول نکرد.

** تولیدکننده نداریم همه واردکننده شده اند

نقدی، مدیرعامل شرکت نشاط صنعت ایرانیان گفت: نمایندگی کم داریم اکثر تولیدکننده‌ها، واردکننده شده اند و به نوعی مرگ صنعت ورزش است.
در ادامه رامین زارع، نماینده وزارت امور خارجه اظهار داشت: بیاناتی که در این مراسم شنیدم به عنوان یکی از همکاران شما در بخش سیاست خارجی کشور و جایی که بتواند تحول و تحرک و قدمی را بردارد در جهت رشد این صنعت در کشور همه توانم را بکار خواهم‌گرفت تا پیام رسان خوبی باشم برای درد دل‌های شما تا از طریق نمایندگی‌های سیاسی ارتباط برقرار کنم تا قدم‌هایی را در راستای قوت بخشی به تولیدکننده‌ها برداریم.

** معرفی برترین ها
اسامی تولیدکننده های برتر به این شرح است؛

در حوزه چند منظوره جمشیدیان از شرکت فیزیک سازان بازرگانی لطیفی در حوزه فناوری برتر شرکت نشاط صنعت ایرانیان در حوزه مخترع برتر شرکت پیمان سازان، در حوزه تک بخشی شرکت دوچرخه سازی،

در بخش برترین برگزار کننده رویدادهای ورزشی باشگاه ستارگان برفی، در بخش ابتکار شرکت در بخش ایده شرکت آوای طلایه داران، در بخش مهندسی معکوس کامپوزیت گستر خزر، در بخش پوشاک ورزشی شرکت مجید اطلس، در حوزه فروشگاه برتر به فروشگاه های زنجیره ای لطیف اسپرت، در بخش پژوهشگران و کارآفرینان دکتر فریبا عسگریان، در بخش مروج صنعت ورزشی دکتر محمدرضا برومند، در حوزه اقتصاد سلامت دکتر غلامرضا نوروزی، در حوزه رویداد شرکت پیشرو مبتکران دکتر بهرام نژاد،  در حوزه حامیان مالی شرکت نامی نو،در حوزه بیمه ورزشکاران بیمه معلم، در حوزه حامی بانکی بانک گردشگری، در حوزه شرکت دانش بنیان آموزشگاه عالی علوم و فنون تهران، و شرکت بنیان صنعت نوین، در حوزه حقوق تجارت ورزشی دکتر باقرنیا
سفره های دلنشین افطاری در بهار دیزین

1401/01/15 در ساعت 11:23:03

باشگاه ستارگان برفی در ایام ماه مبارک رمضان با خدمات ویژه، افتخار میزبانی از میهمانان ضیافت الهی را دارد.

سفره های دلنشین افطاری در بهار دیزین

چهارشنبه سوری ۱۴۰۰

1400/12/25 در ساعت 00:27:04

امسال هم افتخار میزبانی شما را در جشن چهارشنبه سوری داشتیم.

چهارشنبه سوری ۱۴۰۰

باشگاه ستارگان برفی حامی مسابقات فوتسال دیپلماتیک

1400/11/17 در ساعت 17:40:29

مسابقات فوتسال بین کارکنان سفارت های مستقر در ایران با حمایت مالی باشگاه ستارگان برفی برگزار می شود.

باشگاه ستارگان برفی حامی مسابقات فوتسال دیپلماتیک

مهم‌ترین پدیده نجومی سال در مرزهای ایران

1400/09/18 در ساعت 10:40:40

بارش شهابی جوزایی همین شب‌ها به اوج خود می‌رسد

مهم‌ترین پدیده نجومی سال در مرزهای ایران

پیست دیزین شنبه باز می شود؟

1400/09/15 در ساعت 10:14:27

ماشین های برف کوب روی پیست آمده اند

پیست دیزین شنبه باز می شود؟

چرا سایت باشگاه ستارگان برفی ایمن است؟

1400/08/23 در ساعت 12:00:51

سایت باشگاه ستارگان برفی از طریق SSL ایمن شده است و اطلاعاتی که در زمان ثبت نام از شما میگیریم به امانت و با حداکثر حساسیت نزد ما در سروری امن نگهداری می شود.

چرا سایت باشگاه ستارگان برفی ایمن است؟
نظر جدید
0%

سبد خرید